Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma (2023)

Jak stahovat hudbu z YouTube do MP3 zdarma?

Jak na stahování MP3 z YouTube online se dozvíte na našich stránkách. Stahuj mp3 z YouTube během několika sekund pomocí těchto skvělých nástrojů.

Existují desítky webů, které vám stáhnou hudbu z YouTube do MP3 online, ale ne všechny jsou důvěryhodné. Ukážeme Vám ty nejlepší nástroje a popíšeme konkrétní postup, jak hudbu stahovat do mobilu nebo počítače.

Stahování hudby z YouTube – jak přesně to funguje?

Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma (1)

Téměř u všech převaděčů MP3 z YouTube lze zvukové stopy určitých videístáhnoutz oblíbené platformyzkopírováním a vložením adresy URL videaa kdykoli po dokončení stahování přehrát.

Ne všechny převodníky však slibují bezproblémové používání.Důvody mohou být různé: otravné reklamy, matoucí uživatelské rozhraní nebo jednoduše nesprávné provádění programu.Takové faktory jsou spíše pravidlem než výjimkou,zvláště s velkým počtembezplatných převodníků YouTube do MP3.A právě proto jsme pro vás otestovali nejdůležitější nástroje a krok za krokem vám podrobně ukážeme, jak fungují.

Zprávních důvodůmůžete obsah stahovat pouze se svolením držitele autorských práv.Kromě toho platí v každém ohleduPodmínky použití YouTube, které samozřejmě musíte dodržovat.

(Video) JAK STAHOVAT Z YOUTUBE - ZeptejSeFilipa

Jak stahovat hudbu (MP3) z YouTube do mobilu?

Je několik možností jak stáhnout hudbu přímo do telefonu. Ať už požíváte Android nebo iPhone.

Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma (2)

Možnosti stahování MP3 do mobilu (Android + iPhone):

 • Online aplikace: např. Musicdownload
 • Mobilní aplikace: Google Music pro Androida iTunes pro iOS
 • Aplikace třetích stran:Gaana,Wynk nebo Spotify
 • Sofware:4K Video Downloadera iMusic Music Manager

Jednoduché postupy ke všem výše uvedeným možnostem stahování MP3 do mobilu najdete na Stahuj MP3 do mobilu.

Etický kodex – Stahování z YouTube je dnes snadno dostupné a zdarma, avšak to neznamená to, že je to správné. Více méně se jedná o krádež a je tak na každém, zdali chce hudbu stahovat zdarma. Vhodnou variantou je placením podpořit autory hudby a videí. Web Otevřito nenese za používání zmíněných způsobů žádnou odpovědnost.

TOP 2 Online nástroje na stahování hudby z YouTube do MP3

Nelepší nástroje na stahování hudby z YouTube do MP3
Online nástrojBez registraceVíce formátůČeský návodZdarma
Y2mate
YTMP3

Y2mate

Y2mate je jeden z největších převodníků YouTube na MP3 na světě.Níže uvedená metoda funguje skvěle.Tuto metodu je možné provést v prohlížeči, aniž byste museli stahovat nějaké speciální aplikace nebo programy.

Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma (3)

Návod na stažení hudby z Youtube pomocí Y2mate

 1. Najděte video, ze kterého chcete hudbu z YouTube stáhnout do MP3. Otevřete YouTube ve webovém prohlížeči vašeho počítače a vyhledejte nebo přejděte na video, ze kterého chcete hudbu stahovat.
 2. Zkopírujte URL adresu videa. Zvýrazněte celou adresu videa v pruhu v horní části okna prohlížeče a poté stisknutím `Ctrl+C` (Windows) nebo `Command+C` (Mac) zkopírujte.
 3. Přejděte na stránku Y2mate pro stahování MP3 z YouTube.
 4. Vložte adresu videa z YouTube. Klikněte do textového pole. Následně stiskem kláves `Ctrl+V` (Windows) nebo `Command+V` (Mac) vložte zkopírovaný odkaz vašeho videa z YouTube.
 5. Klikněte na velké tlačítko `Start`.
 6. Vyberte typ souboru MP3. Výchozí volba je stažení hudby do formátu Videa. Pokud chcete volbu změnit, můžete tak učinit kliknutím na jinou možnost MP4, MP4 HD, AVI, AVI HD. Tyto možnosti naleznete nad vyhledávacím políčkem.
 7. Klikněte na tlačítko "Download". Po spuštění procesu se zobrazí obrazovka s procentem stahování. Obvykle převod trvá až 20 sekund. Pokud je ale server přetížen nebo je vaše připojení k internetu pomalé, může to trvat 2-3 minuty. Buďte trpěliví a okno nezavírejte hned.
 8. Uložte MP3 z YouTube do svého zařízení. Po převodu se zobrazí vyberte, kam chcete staženou MP3 uložit. Písničku z YouTube si stáněte do počítače, MP3 přehrávače, telefonu nebo hudební knihovny.
 9. HOTOVO! Stahování písniček z YouTube nebylo nikdy jednodušší. Nyní máte ve svém zařízení zcela zdarma svou hudbu.

YTMP3

Pomocí tohoto konvertoru můžete snadno stahovat videa z YouTube do mp3 (audio) ale i mp4 (video).

(Video) jak stahovat z ulozto.cz ZADARMO!!

Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma (4)

Tato služba funguje ZDARMA, nevyžaduje žádný software ani registraci. Je pro všechny druhy počítačů, tabletů a mobilních zařízení.

Videa jsou vždy převedena v nejvyšší dostupné kvalitě.

Převádět lze videa pouze do délky 90 minut.

Nejlepší program na stahování z YouTube do MP3?

Pokud jste se rozhodli pro aplikaci nebo program na stahování z YouTube do mp3, tak vám určitě doporučímeprogram Free YouTube to MP3 Converter.Aplikace pro stahování z YouTube do mp3 je vhodná pro Mac i Windows a hlavně je zcela zdarma. Kdo si poradí s angličtinou, je to jasná volba. Lehká a snadno použitelná aplikace, která podporuje stahování zvukových streamů z Youtube a převádí je do všech populárních formátů.

Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma (5)

Jak převést hudbu pomocí bezplatného programu na stahování z YouTube do MP3:

 1. Spusťte bezplatý program na stahování z YouTube do MP3, v originálním názvu: Free YouTube to MP3 Converter
 2. Zkopírujte URL adresu videa na YouTube
 3. Vložte zkopírovaný odkaz do aplikace kliknutím na tlačítko „Vložit“
 4. Vyberte příponu do které chcete video z YouTube uložit: MP3, FLAC, M4A, AAC, WAC, OGG
 5. Klikněte na tlačítko „Stáhnout“

A je to! Nyní si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu, kterou vám přináší nejlepší program na stahování z YouTube do mp3.

(Video) Ellie Goulding - Love Me Like You Do (Official Video)

Hlavní výhody programu pro stahování písniček z YouTube do MP3 jsou:

 • Hromadné stahování– Získejte celý svět v mp3. Najděte seznamy skladeb a kanály, na které máte zrovna chuť. Přehrávejte a stahujte písničky z YouTube na MP3. Toto je jedinečná vlastnost programu Free YouTube to MP3 Converter.
 • Čistý zvuk– Převeďte na bezztrátový a ztrátový. Dostupné formáty: MP3 (Lame Insane and Extreme Profiles), M4A (AAC), WAV, FLAC a OGG. Stáhněte si původní stream a získejte hi-fi zvuk v dosahu audiofila.
 • Funkčnost– Užijte si stahování s více vlákny. Stahujte seznamy skladeb a samostatné odkazy - vše najednou. Snadno přizpůsobte názvy výstupů. Vyplňujte MP3 tagy a umělecká díla automaticky.

❓ Často kladené otázky

Kde najdu MP3 soubor, který jsem stáhl?

Obecně to záleží na operačním systému, který máte nainstalovaný ve vašem zařízení. Záleží však pouze na tom, jestli se pokoušíte vyhledat stažený soubor mp3 pomocí standardních systémových nástrojů, jako je Průzkumník souborů v systému Windows.

Chcete-li se tomuto procesu vyhnout, jednoduše vprohlížeči otevřete "Stažené soubory".

Nebo otevřete nabídku v prohlížeči. Obvykle jsou to 3 tečky nad sebou. Po kliknutí na ně se otevře nabídka, ve které vyberete možnost Stahování a v horní části seznamu se zobrazí váš mp3 soubor. V tomto případě nezáleží na tom jaký systém nebo zařízení používáte, protože přistupujete k vnitřním funkcím prohlížeče.

Jak přehrát stažený soubor?

Opravdu to potřebujete vědět, nebo si s námi jen pohráváte? ? Existuje milion zdrojů, jak správně a zdarma poslouchat hudbu ve vašem zařízení. V dnešní době je ve většině zařízení a operačních systémech dokoncepředinstalovaný přehrávač mp3. Stačí se rozhlédnout a hledat. Programů na přehrání a stahování mp3 z YouTube je spoustu. Obecně však stačí kliknout nebo poklepat na mp3 a ta začne hrát.

Proč stahovat hudbu z YouTube online?

Řekneme vám proč. Máme k tomu spoustu důvodů, tady jsou ty hlavní:

(Video) Stahování hudby k poslechu offline s YouTube Music (Android)

 • Komerční reklama na YouTube. Tolik reklam a tolik nám sežerou času. Bohužel, některé ani nelze přeskočit.
 • Přenos dat – na většině mobilních zařízení máte omezená data.Tedy pokud chcete ušetřit, skončíte stažením 1 mp3, kterou si poslechnete 100krát. Ikdyž vaše nastavení používá nejnižší možnou kvalitu videa, je to stále 10 krát větší odběr dat než má samotná mp3.

Pokud jde o legalitu těchto akcí, nezapomeňte: Pokud nesdílíte stažené mp3, nikdo nebude vědět, že jste stahovali hudbu z YouTube.

Mohu z YouTube stáhnout i video?

Samozřejmě, možnosti stahování videa z YouTube do MP4/AVI také najdete na našem webu.

Je to legální?

Než se ponoříte do specifik stahování mp3 z YouTube, musíte zjistit, zda je to legální nebo ne. Odpověď na tuto otázku je anoi ne.

Pokud se obrátíte na držitele autorských práv a získáte povolení ke stažení hudby z YouTube, nemusíte si dělat starosti.

Ale pokud to tak není, není to legální, přestože to dělá každý. Pokud je to třeba indický umělec nebo někdo podobný, můžete ho kontaktovat a dostat ke stažení souhlas. Pokud je to velký umělec, tak hodně štětí.

(Video) ► 10 hodin tvrdé deště na kovové střeše. Zvuky deště pro spánek.

Musíte pochopit, že umělci, kteří zveřejňují hudbu na YouTube, vydělávají peníze prostřednictvím reklam, které vidíte na začátku a někdy uprostřed videa.

Existují situace, kdy je tento proces legální. Ovšem je to stále ještě šedá oblast díky vlastním podmínkám služby YouTube. S povolením ale často legální nebude. Ale exitují způsoby, jak k hudbě ze služby YouTube přistupovat, aniž byste porušili pravidla. Jako například nová služba YouTube, která někdy pravděpodobně nahradí hudbu Google Play.

Nepodoprujeme pirátství, takže pokud chtete jít na stahování písniček z YouTube bez souhlasu, nezapomeňte, že to děláte na vlastní nebezpečí.

Videos

1. (Everything I Do) I Do It For You (Official Music Video)
(Bryan Adams)
2. TONES AND I - DANCE MONKEY (OFFICIAL VIDEO)
(Tones And I)
3. 6 Hodin Hudba klavíru na pozadí: Odpočinková hudba, Meditační hudba, Instrumentální hudba ☯2852
(Yellow Brick Cinema - Relaxing Music)
4. 3 Hodiny Relaxační meditační hudba: Uklidňující hudba, Ozdravná hudba, Hudba nové doby, Čakra ☯058A
(Yellow Brick Cinema - Relaxing Music)
5. 3 HODINY Gentle Night RAIN, zvuky deště pro relaxační spánek, nespavost, meditace, studium, Déšť
(The Relaxed Guy)
6. Rihanna - Diamonds
(Rihanna)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Foster Heidenreich CPA

Last Updated: 01/11/2023

Views: 6500

Rating: 4.6 / 5 (56 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Foster Heidenreich CPA

Birthday: 1995-01-14

Address: 55021 Usha Garden, North Larisa, DE 19209

Phone: +6812240846623

Job: Corporate Healthcare Strategist

Hobby: Singing, Listening to music, Rafting, LARPing, Gardening, Quilting, Rappelling

Introduction: My name is Foster Heidenreich CPA, I am a delightful, quaint, glorious, quaint, faithful, enchanting, fine person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.